A klasa seniorzy: do Rymania po punkty

W niedzielę 6 września br. AP Kotwica Kołobrzeg walczyła o ligowe oczka w Rymaniu.

O godz. 12 00 na obiekcie gminnym rozpoczął się mecz pomiędzy Syreną Grot Rymań, a AP Kotwica Kołobrzeg. Taktyka gospodarzy w głównej mierze opierała się na obronie dostępu do własnej bramki oraz szukaniu szansy w kontratakach. Trzeba przyznać, że pierwsze z tych założeń sprawdzało się do 20 minuty, gdzie to kołobrzeżanie objęli prowadzenie. Powszechnie wiadomo, że po strzeleniu gola gra się łatwiej ekipie prowadzącej. Drugą bramkę goście zdobyli jeszcze w pierwszej połowie, a tym samym mogli spokojnie zejść na przerwę do szatni.

W drugiej połowie przyjezdni jeszcze pięć razy trafiali do siatki Syreny i w konsekwencji wygrali spotkanie 0:7 (0:2).